Peťo T.
Pred 4 minútami
Dakujem za video. Atmosfera asi bola vyborna. Skoda, ze som z druhej strany republiky:).
Diskusia k článku
Peťo T.
Pred 4 minútami
Dakujem za video. Atmosfera asi bola vyborna. Skoda, ze som z druhej strany republiky:).