Dnešné vydanie Do živého, debaty redakcie Marker.sk, bude o kauze Marty Šimečkovej a jej politických následkoch, o slovách Putina a Trumpa, že sa vojna blíži ku koncu a o lámaní chleba v Číne. Diskutujú Vladimír Palko, Dag Daniš, Peter Števkov a Jaroslav Daniška. Pozývame k sledovaniu.
👇ODOBERAJTE NEWSLETTER
🚀 PODPORTE NÁS
https://marker.sk/podporte-nas
Ďakujeme za podporu
SK2009000000005234602509
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:
https://www.instagram.com/marker.sk/
https://www.facebook.com/portalmarker
YOUTUBE

















Diskusia k článku
Peter M
Pred 27 dňami
Opäť by som si dovolil dať nomináciu na výrok dňa: "Boli tam všetci majitelia gigantických firiem... Majitelia spojených štátov." Dag Daniš
johny bravo
Pred 27 dňami
stevkova len doplnim: ten isty soomecka, ktory bol posl. asistentom hlavneho ideologa KSSmer Zalu obvinil vagovica zo spravodajskej hry v prospech smeru. O vagovicovi si myslim svoje (povedal by som, ze je az posadnuty ficom), ale rozhodne nie je a nikdy nebol poskok smerakov. Na rozdiel od trolla simecku.
johny bravo
Pred 27 dňami
pozeram, ze stevkov je stale zaseknuty v tom, ze sankcie na rusko budu tvrvat generacie. Pletie si jadrovovu a energeticku velmoc s iranom.
Miloš N.
Pred 27 dňami
Zdravím Vás v Markeri, počúvať Vás je krasota, milota. Ale prosím Vás - nepretiahnite debatu nad 1,5 hodiny. Čo je veľa, to je veľa.
Tibor
Pred 27 dňami
Nedá mi nepovedať (k prvej téme debaty), že ste zabudli na veľmi dôležitý element reakcií médií a lepšoanalytikov na Šimečkovcov. PS nie je spontánna strana, nejde o spontánnu činnosť, výber tém, výber predsedu atď., takže ani ďalšie procesy po tejto afére nebudú spontánne. Tlaky a protitlaky smerujú už dlho k hľadaniu nového “lídra opozície”, lebo architekti udalostí vidia, že vybrali neschopného chlapca, ktorý sa trápi. Teraz majú konečne pádny dôvod tlačiť na starého Šimečku a okolie, ktoré bolo proti výmene, aby ustúpili a nerobili problémy. Kým bežní konzumenti smečka, enka a aktualít reagujú viac či menej prirodzene (ako ste to opísali) novinárska obec a ostatní s mediálnym vplyvom sledujú svoje ciele. Aj za cenu, že trepú blbosti a často si onďú do úst, nechcem byt vulgárny. Ale smiešni teda sú, vďaka za váš humor pri komentovaní.